Torna
Mini (U-10)

Vasárnap délelőtt nemzetközi U10 torna került megrendezésre Szegeden, ahol a korosztályból 2 csapatot is indítottunk. A Szeged 1 csapat edzője, Michael Maslac a szezon első tornáját bizakodva látta:

A Novi Sad ellen a második félidőre ébredtunk fel, sajnos futottunk az eredmény után, de a második félidőben eredményesen és nagyon szépen játszottak a gyerekek (5-4 oda). Második meccsünket a Makó ellen játszottuk felkészülési mérkőzésnek nagyon jó volt, tudtuk gyakorolni azokat a mozdulatokat amiket edzésen vettünk (16-0). A Kecskemét csapata ellen ott folytattuk, ahol a Makó ellen abbahagytuk sikerült szép passzokkal helyzeteket kialakítani, illetve gólokat lőni (14-1). Összeségében meg vagyok elégedve a csapattal remélem sikerekben gazdag szezon elé nézünk!