Hazai jégen két harmadnyi küzdés után, egy fáradt harmadik játékrésszel kaptunk ki 3–10-re az Andersen Ligában első jászberényiek ellen.
Ha nem akarsz lemaradni a szegedi hoki és a Goodwill Pharma Szeged híreiről, kövess minket a Facebookon és az Instagramon!
Goodwill Pharma Szeged–Lehel HC 3–10 (1–3, 1–2, 1–5)
Andersen Liga, 12. forduló. Szeged, 200 néző. Vezette: Belák, Homenko, Pallós, Sebők K.
Goodwill Pharma Szeged: Garbacz Máté (82%, 47 védés) – Horváth Tamás 1, Ujj Zalán, Anton Danilov (1), Balogh Bence, Kaposi József – Farkas Botond, Kiss Benedek, Alexander Bokov, Ambrus András 1 (1), Surányi Kristóf (1) – Csanády Zsombor, Jakab Zoltán, Székely Sándor 1 – Kozák Róbert (kapus). Vezetőedző: Pék György.
Az egyiknek sikerül, a másiknak nem – a Lehel HC elleni bajnoki során az ellenfélhez hasonlóan rengeteg helyzetet alakítottunk ki, ám mi ezeket kihagytuk, riválisunk azonban élt velük. Ha ezt nézzük, megérthető, hogyan kaptunk ki 3–10-re az Andersen Ligában.
Ami a meccs képét illeti, az első és a második harmadban a hátrányunk ellenére is méltó ellenfelei voltunk a szezon során remeklő, a tabellát vezető jászberényieknek, a harmadik harmadban azonban a jobb erőnlét és a nagyobb játéktudás kiütközött, ennek köszönhető, hogy nem tudtunk pontot szerezni.




